Zabezpieczenie skóry

Leder Versiegelung + Leder Protector

Zabezpieczenie skóry

Utrwalacz do skór – Leder Versiegelung jest środkiem ochronnym do skór gładkich, szczególnie narażonych na niszczenie. Środek jest oparty na technologi polimerowej. Tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która chroni farbę i zapobiega jej wycieraniu. Dzięki Leder Versiegelung możecie Państwo sami, w domu nałożyć na skórę półproesjonalne wykończenie farby.

 

Zabezpieczenie skóry

Leder Protector jest mleczkiem pielęgnacyjnym z kompleksowym systemem ochronnym UV i antyutleniaczami. Chroni skóry gładkie przed promieniami słonecznymi i wysychaniem. Regularne stosowanie zapewnia utrzymanie dobrego stanu i żywotności skóry.

 

 

 

 

 

GTechniq L1 LEATHER GUARD

Zabezpieczenie skóry

L1 Leather Guard opracowany został‚ w celu zapewnienia skórze jak najlepszej ochrony przed promieniami UV, transferem barwnika oraz innymi przebarwieniami. Utrzymuje wilgotność skóry na optymalnym poziomie, a jednocześnie pozwala jej oddychać. 

 

 

 

 

 

GYEON Q2 LeatherCoat

Zabezpieczenie skóryImpregnat do tapicerek skórzanych bazujący na SiO2 (składniku powłok kwarcowych/ceramicznych). Niezwykle skutecznie chroni tapicerki skórzane przed wycieraniem, przyjmowaniem brudu, wodą, promieniowaniem UV i przebarwieniami. Dzięki zdolności do zbudowania warstwy ochronnej na tapicerce skórzanej, chroni ją zdecydowanie skuteczniej niż tradycyjne odżywki. Zabezpiecza przed przyjmowaniem jakichkolwiek zabrudzeń, stanowiąc wybawienie dla posiadaczy samochodów z coraz modniejszą jasną tapicerką. Mimo rewolucyjnego działania, nie zmienia odczuć towarzyszących eksploatacji samochodu ze skórzanym wykończeniem. Po aplikacji skóra nadal jest miękka i miła w dotyku, bez sztucznego połysku. Wykończenie jest półmatowe, a tapicerka odzyskuje nasycenie koloru. Zastosowanie zapewnia własności hydrofobowe (odpychania wody). Przebarwienia od jeansów, pasków do spodni czy kurtek są zredukowane. Zabezpieczenie skóry