Zabezpieczenie szyb

MAX PROTECT UGC

Zabezpieczenie szyb

Max Protect Ultimate Glass Coat PRO bardzo trwała, niewidzialna wycieraczka.

  • Trwałość do 3 lat lub do 50 tys km.
  • Poprawiona widoczność w złych warunkach pogodowych
  • Lód, brud, owady nie przywierają mocno do zabezpieczonej szyby i czyszczenie jest o wiele łatwiejsze

 

 

 

GTECHNIQ G1 clear vision glass smart

Zabezpieczenie szyb

Wytrzymuje do 2 lat lub 30,000 km czyniąc podróż w deszczu bezpieczniejszą i mniej męczącą dla oczu. Szyba będzie dłużej czysta, a owady i szron usuniesz z łatwością. Nie pozostawia smug. Produkt poprawnie nałożony jest odporny na wycieraczki.

G1 tworzy chemiczne wiązania z powierzchnia gwarantując bezkonkurencyjną trwałość. Brak smużenia i odporność na wycieraczki tworzy G1 idealnym preparatem hydrofobowym.

 

 

 


GTECHNIQ G5 clear vision glass coat

Zabezpieczenie szyb

Gtechniq G3,w odróżnieniu od Gtechniq G1 ma zagwarantować maksymalny efekt hydrofobowy, kropelkowania zachowując dobrą trwałość. Ma to szczególne znaczenie w jeździe miejskiej (odprowadzenie wody już od 50km/h) i w zastosowaniu w domu i na łodziach. Na pionowych powierzchniach, brud spływa razem z wodą nie pozostawiając osadów (np. wapniowych lub z mydła oraz soli) pozostawiając czystą szybę, szkło. Pokryta powierzchnia będzie dłużej krystalicznie czystsza a owady i szron łatwiejszy do usunięcia.

 

 

 

 


SOFT99 – Ultra Glaco

Zabezpieczenie szyb

Preparat do zabezpieczenia szyb samochodu powłoką ochronną. Zapewnia hydrofobizację szyb samochodu oraz lusterek (wykonanych z zwierciadeł szklanych). Efekt „niewidzialnej wycieraczki już od 45 km/h i utrzymuje się nawet do 1 roku (!). Odpowiedni na każdą pogodę- szyby w zimie trudniej ulegają zamarzaniu z powodu opadów śniegu lub występowania szronu. 

 

 

 

 


RAIN-X

Zabezpieczenie szyb

Niewidzialna Wycieraczka Rain-X poprawia widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy, tworząc niewidzialną powłokę odpychającą krople deszczu, deszcz ze śniegiem oraz śnieg.Krople deszczu w zetknięciu z niezwykle gładką powłoką są zdmuchiwane przez siłę wiatru wytwarzaną podczas jazdy. Powłoka ułatwia również szybkie usunięcie lodu, soli, błota i resztek owadów. Idealnie nadaje się do szyb przednich, bocznych, tylnych oraz szklanych kloszy reflektorów.Przy prędkości 100km/h, 1 sekunda pozwoli Ci zatrzymać się 28m wcześniej.Stosowanie Niewidzialnej Wycieraczki Rain-X, poprawia widoczność podczas jazdy w deszczu, dzięki czemu zbliżające się obiekty są widoczne nawet sekundę wcześniej.Testy wykazały, że użycie preparatu poprawia widoczność w ciężkich warunkach pogodowych, co znacznie skraca czas reakcji kierowcy.