Detailing zewnętrzny | Renowacja lakieru

  1. Full Detail | koszt od 1600zł

To najlepsza, najbardziej zaawansowana i czasochłonna, wieloetapowa praca detailingowa.

Celem Full Detail jest przywrócenie poprawnej struktury lakieru, wysokiej głębi koloru oraz idealnego odbicia padającego światła. W ramach przeprowadzanych prac, z największą precyzją dbam o wszystkie detale zewnętrzne pojazdu. Wszystkie czynności są wykonywane na absolutnie najwyższym poziomie, a produkty użyte do pracy starannie wyselekcjonowane. 

Jak wygląda proces?

Czytaj więcej<-klik

2. Optimum detail |koszt od 1200zł

To zbilansowana praca detailingowa pozwalająca przywrócić akceptowalny  wygląd pojazdu.

Często nazywam ten pakiet stworzonym przez księgowego... Dlaczego? Krótko mówiac, w określonym czasie muszę wykonac określoną pracę na określonym poziomie. Nie lubię tego pakietu ponieważ czuje pewien niedosyt gdy zabraknie mi czasu, a cos mozna zrobic lepiej. Jednak rozumiem, ze w niektórych przypadkach Optimum detail jest po prostu lepszym rozwiązaniem niż pełny detailing.

Jak wygląda proces?

Czytaj więcej<-klik


 

3. Valeting / Pakiet pielęgnacyjny | koszt od 600zł

To rozwiązanie dla osób, którym nie zależy na detailingu auta ani na korekcie lakieru jednak chciałyby poprawić wygląd swojego samochodu.

Jak wygląda proces?

KLIK

4. Polerowanie w systemie ONE STEP | koszt od 600zł
Jeśli nie interesuje Cię żadna z powyższych opcji, a jednak chciałbyś zmienić coś w swoim samochodzie i najbardziej zależy Ci na błyszczącym lakierze. Mam rozwiązanie również dla Ciebie.

Jak wygląda proces?

KLIK

Nie znalazłeś niczego dla siebie?
Chcesz poznać szczegółową wycenę dla swojego samochodu?

Zapraszam do umówienia bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji.

info@strefablasku.pl | 794-035-308

 

Wszystkie podane ceny są orientacyjne.  Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, zależnie od stanu auta, wielkości oraz zakresu prac jakie należy wykonać.