O firmie

SLS 1

Gdy dzwonisz do Strefy Blasku – dzwonisz do Sławka. Nie ma tu Sekretarki, Kierownika, Dyrektora.


Dlaczego?


Powód jest prosty.


Sławek jest perfekcjonistą i nikomu nie może zaufać podczas powierzonego mu detailingu auta tak bardzo jak sobie.
Dlatego każde zlecenie wykonuje w całości, tylko i wyłącznie Sławek, dbając o najważniejsze elementy a zarazem najdrobniejsze szczegóły, które są często pomijane przez osoby pozbawione  doświadczenia i odpowiedniej wiedzy. 

 

Pojecie ,,autodetailingu” jest często mylnie utożsamiane, z nieco dokładniejszym myciem pojazdu, oferowanym przez myjnie ręczne. W rzeczywistości auto deteiling to proces, w którym  „mycie” nie jest  pojedynczą usługą, lecz wstępem do całej serii zabiegów odnawiających nasz samochód, polerowanie to nie „polerka” a  jeden z etapów renowacji lakieru, zaś pranie tapicerki to nie „czyszczenie” a część całego i
szerokiego procesu rewitalizacji wnętrza.

DSC02186Jak to się zaczęło?

 

Początek historii związanej z detailingiem sięga blisko 10 lat wstecz. Wtedy to pierwsze detailingowe kroki Sławek stawiał w świecie motocykli. Po kilku latach pojawiła się możliwość pracy przy autach, co było dla Sławka kolejnym wyzwaniem. Przygoda z autami już na stałe zakorzeniła sztukę detailingu w jego życiu i trwa do dziś…


Gdzie można spotkać Sławka?
Strefa Blasku znajduję się na terenie Centrum Motoryzacyjnego Auto-Car w Gdyni

Sławek jako rezydent Auto-Car wykonuje swoja pracę w jednym z lokali obiektu , sprawdźcie co Was czeka i odwiedźcie jego Studio.

 

ferrari

 


Auto Detailing
jest sztuką, swoistym majstersztykiem, gdyż efekty osiągane dzięki zabiegom są spektakularne i często kojarzone z cudami czy z magią.

 

 

DETAILING to szereg procesów, które mają na celu doprowadzenie pojazdu do jak najlepszego stanu. Samochody po przeprowadzeniu procesu detailingu często potrafią zadziwić swoją doskonałością.

 

Słowa wypowiadane przez moich klientów: ” Wygląda lepiej niż w dniu zakupu” są słyszane tak często, że można je nazwać standardem.