valeting

Valeting / Pakiet pielęgnacyjny od 600zł

To rozwiązanie dla osób, którym nie zależy na detailingu auta ani na korekcie lakieru jednak chciałyby poprawić wygląd swojego samochodu.

Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych technik oraz środków można poprawić wygląd/ stan lakieru bez głębokiej korekty. Usuwając samą oksydacje ( utlenienie ) zyskujemy wyższy stopień połysku, znacznie większą śliskość, oraz zabezpieczenie w postaci wosku.

Jak wyglada taki proces?
W zasadzie przygotowanie lakieru do dalszych prac wygląda bardzo podobnie jak w przypadku optimum i full detail. Jednak w tym przypadku zamiast głębokiej wieloetapowej korekty skupiamy sie na oczyszczeniu lakieru z naleciałości. Usuwamy zmatowienie ściernym cleanerem, który  jednocześnie przygotowuje lakier do przyjęcia warstwy zabezpieczającego wosku. Pozostałe elementy auta jak koła, plastiki, szyby itd są oczyszczone. Krótko mówiąc czas poświęcony na auto nie może być czasem zmarnowanym i samochód po takim zabiegu jako całośc wygląda lepiej, mniej sie brudzi i dzieki aplikacji zabezpieczenia cały proces starzenia sie auta znacznie redukuje. Jeśli samochód posiada głębokie zarysowania należy pamiętac, że taki pakiet ich w żaden sposób nie usunie. By dbać o auto w taki sposób jak powyżej zalecam przeprowadzać valeting przynajmniej raz-dwa razy do roku.