Detailing motocykli

Detailing motocykli to dział Strefy Blasku, w którym znajdziesz dla swojej maszyny wszystko, co sprawi, że będzie wyglądała jak najlepiej.

Detailing motocykla to szczegółowy proces oparty na profesjonalnej pielęgnacji nawet najdrobniejszych elementów oraz ich odpowiednim zabezpieczeniu.

Pielęgnacją motocykli zajmuję się od 2007 roku. W czasach, gdy pojęcie detailingu praktycznie nie istniało, a motocykle wymagały solidnej pielęgnacji, tam pojawiałem się ja, doprowadzając te maszyny do perfekcji. Na przestrzeni tych wszystkich lat pracowałem przy setkach motocykli z miast takich jak Gdańsk, Gdynia i Sopot. To właśnie z Trójmiasta i okolic dociera do mnie najwięcej klientów, jednak doprowadzę Twój motocykl do perfekcji bez względu na to, skąd przyjedziesz.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o takich zabiegach dla swojego motocykla, a nie wiedziałeś, gdzie szukać tego typu usługi, to właśnie znalazłeś idealne miejsce.

Jaki jest mój cel?
Twój motocykl ma wyglądać jak nowy!

Ja zajmę się Twoim motocyklem pod kątem estetyki, a Ty nie będziesz musiał marnować czasu na pielęgnację i będziesz mógł cieszyć się jazdą.

 

Kupiłeś właśnie nowy motocykl?

Zadzwoń do mnie, pomogę dobrać odpowiednie zabezpieczenie lakieru!