Korekta lakieru | Detailing zewnętrzny

Na czym polega profesjonalny car detailing? To kompleksowy rodzaj usług, opartych na czyszczeniu, renowacji oraz konserwacji zmechanizowanych pojazdów. W tym wypadku istotna jest także odpowiednio przeprowadzona korekta lakieru. Zapewniamy znaczącą poprawę jego struktury oraz koloru, dzięki czemu Twój pojazd będzie wyglądał na nowy model. Jeżeli jesteś z okolic Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia lub Sopot, koniecznie musisz zajrzeć do Strefy Blasku. Docierają tu nawet klienci z odległych punktów, aby skorzystać z wybranego wariantu usług.

  1. Full Detail + Pełna korekta lakieru | + 7 dni | koszt od 2000 zł

To najlepsza, najbardziej zaawansowana i czasochłonna, wieloetapowa praca detailingowa..

Celem Full Detail jest przywrócenie poprawnej struktury lakieru, wysokiej głębi koloru oraz idealnego odbicia padającego światła. W ramach przeprowadzanych prac, z największą precyzją dbam o wszystkie detale zewnętrzne pojazdu. Wszystkie czynności są wykonywane na absolutnie najwyższym poziomie, a produkty użyte do pracy starannie wyselekcjonowane.

 

 

2. Optimum detail + dwuetapowa korekta lakieru | +3-4 dni | koszt od 1600 zł

To zbilansowana praca detailingowa pozwalająca przywrócić akceptowalny wygląd pojazdu.

Często nazywam ten pakiet stworzonym przez księgowego... Dlaczego? Krótko mówiąc, w określonym czasie muszę wykonać określoną pracę na określonym poziomie. Nie lubię tego pakietu, ponieważ czuje pewien niedosyt gdy zabraknie mi czasu, a coś można zrobić lepiej. Jednak rozumiem, że w niektórych przypadkach Optimum detail jest po prostu lepszym rozwiązaniem niż pełny detailing.

 

 

3. One step - jednoetapowa korekta lakieru | +1-2 dni | koszt od 1200 zł

Jdnoetapowe polerowanie lakieru.

Sposób na szybkie odświeżenie lakieru. Polerowanie w systemie one step usuwa zmatowiałą warstwę lakieru, znacznie zwiększając jego połysk. Usługa trwa 1-2 dni.

 

 

4. ONE DAY SPA | +4-8 godzin | koszt od 300 zł

Jednodniowy pakiet pielęgnacyjny.

To rozwiązanie dla osób, które chcą w ciągu jednego dnia odświeżyć swoje auto. Pakiet składa się z pełnego mycia detailingowego (wraz z dekontaminacją lakieru i zabezpieczeniem jego powierzchni produktem polimerowym) oraz podstawowego sprzątania wnętrza. Przewidywany czas realizacji 4-8 godzin.